Bitcoin koers bereikt gevarenzone maar blijft sterk, markt in dubio

Louise de Graaf


Bitcoin (BTC) bevindt zich al een tijdje op glad ijs. De koers zit gevangen in een krappe range en beweegt steeds meer in de onderste regionen. Terwijl de spanning toe lijkt te nemen, weten ook de grote altcoins van de markt geen houding aan te nemen. Het gros blijft namelijk enigszins stabiel, in afwachting op bitcoin’s volgende grote beweging. In deze marktupdate lees je alles over de huidige stand van zaken op de cryptomarkt.

Bitcoin test steunniveau

De afgelopen 24 uur heeft de koers van bitcoin tot 3 keer toe zijn ‘gevarenzone’ bereikt. Sinds 14 februari beweegt de koers in een bereik tussen grofweg 50.400 en 53.000 dollar. Aanvankelijk handelde bitcoin grotendeels om en nabij de 52.000 dollar, maar de afgelopen week heeft de koers het iets zwaarder.

Ook de afgelopen dag handelt bitcoin veelal rond de 51.000 dollar, of zelfs lager. Gisteren aan het einde van de middag daalde bitcoin tot zo’n 50.700 dollar, en vannacht werd zelfs een prijs van 50.600 dollar aangetikt.

In de late uurtjes is de koers weer iets opgeveerd, waardoor het momenteel in strijd is met 51.000 dollar.

Vooralsnog is de koers in staat boven zijn cruciale support van rond de 50.400 dollar te blijven. Mocht dit level alsnog doorbroken worden, ligt het volgende belangrijke niveau rond de 48.000 dollar.

Op het moment van schrijven staat de BTC prijs op crypto exchange Bybit powered by SATOS gelijk aan 51.067 dollar. Op de Nederlandse cryptobeurs Bitvavo komt de BTC prijs in euro daarmee uit op 47.164.

Wat gaat bitcoin in maart doen? Niemand weet het natuurlijk, maar speculeren kan altijd. Deel jouw verwachting voor volgende maand via de onderstaande poll!

var gform;gform||(document.addEventListener(“gform_main_scripts_loaded”,function(){gform.scriptsLoaded=!0}),window.addEventListener(“DOMContentLoaded”,function(){gform.domLoaded=!0}),gform={domLoaded:!1,scriptsLoaded:!1,initializeOnLoaded:function(o){gform.domLoaded&&gform.scriptsLoaded?o():!gform.domLoaded&&gform.scriptsLoaded?window.addEventListener(“DOMContentLoaded”,o):document.addEventListener(“gform_main_scripts_loaded”,o)},hooks:{action:{},filter:{}},addAction:function(o,n,r,t){gform.addHook(“action”,o,n,r,t)},addFilter:function(o,n,r,t){gform.addHook(“filter”,o,n,r,t)},doAction:function(o){gform.doHook(“action”,o,arguments)},applyFilters:function(o){return gform.doHook(“filter”,o,arguments)},removeAction:function(o,n){gform.removeHook(“action”,o,n)},removeFilter:function(o,n,r){gform.removeHook(“filter”,o,n,r)},addHook:function(o,n,r,t,i){null==gform.hooks[o][n]&&(gform.hooks[o][n]=[]);var e=gform.hooks[o][n];null==i&&(i=n+”_”+e.length),gform.hooks[o][n].push({tag:i,callable:r,priority:t=null==t?10:t})},doHook:function(n,o,r){var t;if(r=Array.prototype.slice.call(r,1),null!=gform.hooks[n][o]&&((o=gform.hooks[n][o]).sort(function(o,n){return o.priority-n.priority}),o.forEach(function(o){“function”!=typeof(t=o.callable)&&(t=window[t]),”action”==n?t.apply(null,r):r[0]=t.apply(null,r)})),”filter”==n)return r[0]},removeHook:function(o,n,t,i){var r;null!=gform.hooks[o][n]&&(r=(r=gform.hooks[o][n]).filter(function(o,n,r){return!!(null!=i&&i!=o.tag||null!=t&&t!=o.priority)}),gform.hooks[o][n]=r)}});

gform.initializeOnLoaded( function() {gformInitSpinner( 12, ‘https://www.crypto-insiders.nl/wp-content/plugins/gravityforms/images/spinner.svg’, true );jQuery(‘#gform_ajax_frame_12’).on(‘load’,function(){var contents = jQuery(this).contents().find(‘*’).html();var is_postback = contents.indexOf(‘GF_AJAX_POSTBACK’) >= 0;if(!is_postback){return;}var form_content = jQuery(this).contents().find(‘#gform_wrapper_12’);var is_confirmation = jQuery(this).contents().find(‘#gform_confirmation_wrapper_12’).length > 0;var is_redirect = contents.indexOf(‘gformRedirect(){‘) >= 0;var is_form = form_content.length > 0 && ! is_redirect && ! is_confirmation;var mt = parseInt(jQuery(‘html’).css(‘margin-top’), 10) + parseInt(jQuery(‘body’).css(‘margin-top’), 10) + 100;if(is_form){jQuery(‘#gform_wrapper_12’).html(form_content.html());if(form_content.hasClass(‘gform_validation_error’)){jQuery(‘#gform_wrapper_12’).addClass(‘gform_validation_error’);} else {jQuery(‘#gform_wrapper_12’).removeClass(‘gform_validation_error’);}setTimeout( function() { /* delay the scroll by 50 milliseconds to fix a bug in chrome */ jQuery(document).scrollTop(jQuery(‘#gform_wrapper_12’).offset().top – mt); }, 50 );if(window[‘gformInitDatepicker’]) {gformInitDatepicker();}if(window[‘gformInitPriceFields’]) {gformInitPriceFields();}var current_page = jQuery(‘#gform_source_page_number_12’).val();gformInitSpinner( 12, ‘https://www.crypto-insiders.nl/wp-content/plugins/gravityforms/images/spinner.svg’, true );jQuery(document).trigger(‘gform_page_loaded’, [12, current_page]);window[‘gf_submitting_12’] = false;}else if(!is_redirect){var confirmation_content = jQuery(this).contents().find(‘.GF_AJAX_POSTBACK’).html();if(!confirmation_content){confirmation_content = contents;}setTimeout(function(){jQuery(‘#gform_wrapper_12’).replaceWith(confirmation_content);jQuery(document).scrollTop(jQuery(‘#gf_12’).offset().top – mt);jQuery(document).trigger(‘gform_confirmation_loaded’, [12]);window[‘gf_submitting_12’] = false;wp.a11y.speak(jQuery(‘#gform_confirmation_message_12’).text());}, 50);}else{jQuery(‘#gform_12’).append(contents);if(window[‘gformRedirect’]) {gformRedirect();}}jQuery(document).trigger(‘gform_post_render’, [12, current_page]);gform.utils.trigger({ event: ‘gform/postRender’, native: false, data: { formId: 12, currentPage: current_page } });} );} );

Crypto top 10 kleurt nipt groen

De grootste 10 cryptomunten van de markt hebben slechts minimale prijsbewegingen doorgemaakt de afgelopen dag. Het gros van de top 10 kleurt groen, met bescheiden prijsstijgingen.

Zo is ethereum (ETH) de afgelopen 24 uur met 1,24% gestegen, solana (SOL) met 0,36%, ripple (XRP) met 1,15% en cardano (ADA) met 0,69%. Dogecoin (DOGE) is met een koerssprong van 1,88% de winnaar van vandaag.

Avalanche (AVAX) is de enige grote altcoin die rood kleurt. De koers van avalanche is met 0,48% gedaald de afgelopen 24 uur.

10 euro gratis crypto naar keuze

Ben je op zoek naar een betrouwbare partij om crypto zoals bitcoin of ethereum te kopen? In samenwerking met Crypto Insiders geeft het Nederlandse handelsplatform Bitvavo 10 euro gratis aan nieuwe gebruikers. Dat is gelijk aan ongeveer 127,13 DOGE of 19,95! Klik op de onderstaande knop om een nieuw account aan te maken bij Bitvavo:

Pak 10 euro gratis

Het bericht Bitcoin koers bereikt gevarenzone maar blijft sterk, markt in dubio verscheen eerst op Crypto Insiders.

Website

Lees ook deze artikelen

Leave a Comment