Bitcoin koers gaat zijwaarts & memecoins opnieuw groen

Louise de Graaf


De bitcoin (BTC) koers vertoont vandaag een lichte, maar grote verschuivingen blijven uit. De waarde van de toonaangevende cryptomunt blijft rond de $62.400 schommelen, zonder significante beweging. Tegelijkertijd zijn altcoins aanzienlijk hier en daar wel volatiel. Vooral memecoins doen het vandaag weer overwegend goed.

Vrije val Bitcoin ETF’s zet door, analisten verwachten verdere daling

Vrije val Bitcoin ETF's zet door, analisten verwachten verdere daling

Blik op de crypto markt

De totale marktkapitalisatie, de waarde van alle cryptocurrencies bij elkaar, is vandaag met 0,5% gedaald tot $2,42 biljoen in de afgelopen 24 uur.

Bitcoin is momenteel te koop voor een prijs van €57.960 op de Nederlandse crypto exchange Bitvavo. Over de afgelopen 24 uur is dat een daling van 0,7%. Op de in Dubai gesitueerde exchange Bybit powered by SATOS komt de prijs daarmee uit op $62.250.

De hardste stijgers, waaronder FLOKI

De hardste stijgers uit de top 100 grootste cryptocurrencies zijn als volgt:

 • Bonk (BONK) is met 9,9% gestegen tot $0.00002601.
 • Beam (BEAM) is met 7,9% gestegen tot $0.01814.
 • FLOKI (FLOKI) is met 7,5% gestegen tot $0.0001787.
 • Akash Network (AKT) is met 6,7% gestegen tot $3.84.
 • Toncoin (TON) is met 4,9% gestegen tot $8.00.

Vooral Bonk doet het uitstekend. De koers van BONK is vandaag met 9,9% gestegen en toont een sterke positieve trend. Ook Beam en FLOKI laten sterke stijgingen zien, wat wijst op een groeiende interesse en positieve marktbewegingen voor deze munten.


🚀 Nederlandse exchange viert bullmarkt: iedereen gratis crypto naar keuze

De hardste dalers, waaronder FET

De grootste dalers uit de top 100 grootste cryptocurrencies zijn als volgt:

 • Kaspa (KAS) is met 7,5% gedaald tot $0.1788.
 • Celestia (TIA) is met 7,3% gedaald tot $5.70.
 • Artificial Superintelligence Alliance (FET) is met 3,6% gedaald tot $1.37.
 • Flare (FLR) is met 2,6% gedaald tot $0.02367.
 • dYdX (DYDX) is met 2,4% gedaald tot $1.33.
 • Hedera (HBAR) is met 1,9% gedaald tot $0.07502.et groen.

10 euro gratis crypto naar keuze

Ben je op zoek naar een betrouwbare partij om crypto zoals bitcoin of ethereum te kopen? In samenwerking met Crypto Insiders geeft het Nederlandse handelsplatform Bitvavo 10 euro gratis aan nieuwe gebruikers.

Pak €10,- gratis!

Bitcoin whales doen opvallend stapje terug voorafgaand aan grote crash

Bitcoin whales doen opvallend stapje terug voorafgaand aan grote crash

Het belangrijkste crypto nieuws van de afgelopen dag

Het belangrijkste nieuws van vandaag heeft alles te maken met USDC. Circle heeft als eerste een stablecoin licentie ontvangen in Europa onder de nieuwe MiCA-wetgeving. Dit stelt hen in staat om USDC en EURC uit te geven en betalingsdiensten aan te bieden in de EU. Deze ontwikkeling is belangrijk omdat het regelgevende duidelijkheid biedt in tijden waarin het nieuws omtrent stablecoins voor angst heeft gezorgd.


Post Views: 6Website

Lees ook deze artikelen

Leave a Comment