Bitcoin naar $100.000? Nederlander PlanB vraagt het 2 miljoen volgers

Louise de Graaf


Voor veel investeerders is 100.000 dollar een magische grens voor bitcoin (BTC) koers. Met de recente prijsstijgingen lijkt de mogelijkheid dat dit niveau ooit bereikt gaat worden steeds realistischer, maar wanneer? De bekende Nederlandse analist PlanB vroeg het zijn bijna twee miljoen volgers op social-mediaplatform X. Meer dan 57.000 stemmen werden uitgebracht.

BTC koers en de magische grens van $100.000

Ronde getallen, daar houden crypto-investeerders van. Naast dat het er natuurlijk goed uitziet, is het ook een mooi moment om stil te staan bij de vooruitgang die bitcoin de afgelopen jaren heeft geboekt.

Geloof het of niet, maar ooit was het bereiken van de tien dollar een grote mijlpaal. Hetzelfde geldt voor bedragen als 1.000 en 10.000 dollar. En nu ligt het vizier voor velen op die magische 100.000 dollar.

Op het moment van schrijven is het hoogste punt dat BTC ooit behaald heeft 73.750 dollar volgens prijsinformatiewebsite CoinMarketCap. Dat is alweer 13 dagen geleden.

Die 100.000 dollar komt toch echt stukje bij beetje dichterbij. Het kan snel gaan, maar ook een hels gevecht worden met investeerders die liever winst pakken op de weg naar dit prijsniveau. Dit zou kunnen betekenen dat de koers flinke weerstand tegenkomt op zijn weg omhoog.

PlanB vraagt: Wanneer wordt de mijlpaal bereikt?

Uiteindelijk weet helemaal niemand of en wanneer de magische mijlpaal bereikt wordt. De Nederlandse analist PlanB is wel benieuwd hoe zijn volgers erover denken. Hij legde hen daarom de stelling voor “Bitcoin bereikt $100.000 in…” De resultaten uit de poll, waarop meer dan 57.000 mensen stemden, zijn als volgt:

Bitcoin op $100.000 in…

Jaar Percentage
Nooit 4.9%
2026+ 5.1%
2025 18.1%
2024 71,9%

Veel van de volgers van PlanB verwachten dus nog dit jaar dat de BTC koers van bitcoin de $100.000 kan gaan aantikken. Hoe denk jij erover? Laat jouw stem hieronder achter in onze eigen poll om te zien hoe onze lezers erover denken.

Alleen in maart nog 20 euro gratis crypto

Ben je op zoek naar een betrouwbare partij om crypto zoals bitcoin of ethereum te kopen? In samenwerking met Crypto Insiders geeft het Nederlandse handelsplatform Bitvavo 20 euro gratis aan nieuwe gebruikers. De actie eindigt in 31 maart.

Pak €20,- gratis!


De markt een stapje voor blijven? Join onze bruisende Discord-community met meer dan 10.000 leden! Hier kun je eenvoudig discussiëren over de laatste crypto-trends en verwachtingen.


Post Views: 0

Website

Lees ook deze artikelen

Leave a Comment