Crypto Radar: Bitcoin houdt de $69.000 vast

Louise de Graaf


Gisteren steeg de bitcoin (BTC) koers vrij netjes en kwamen we weer boven de $69.000 uit. En vandaag lijkt de koers deze stijging goed vast te kunnen houden. De zone rond de $69.000 lijkt mogelijk steun te zijn geworden, wat positief nieuws is voor een eventuele verdere stijging. Ook altcoins staan er overwegend goed voor, met meerdere munten die met dubbele cijfers zijn gestegen.

Bitcoin begint drukke week met hoopvolle stijging boven $69.000

Bitcoin begint drukke week met hoopvolle stijging boven $69.000

Blik op de crypto markt

De totale marktkapitalisatie, de waarde van alle cryptocurrencies bij elkaar, is vandaag met 0,6% gedaald tot $2,71 biljoen in de afgelopen 24 uur.

Bitcoin is momenteel te koop voor een prijs van €63.818 op de Nederlandse crypto exchange Bitvavo. Over de afgelopen 24 uur is dat een stijging van 0,78%. Op de in Dubai gesitueerde exchange Bybit powered by SATOS komt de prijs daarmee uit op $69.498.Volgens Wessel Kersting, analist bij Crypto Insiders, is de bounce die bitcoin heeft laten zien vandaag een erg positief signaal. Het suggereert namelijk dat een verdere stijging, mogelijk zelfs tot nieuwe all-time highs, nog een mogelijkheid is, al moeten er dan nog wel een aantal belangrijke obstakels overwonnen worden.

“BTC lijkt mooi te stuiteren op de vorige pieken rond de $68.800 en heeft hier een solide basis gevormd. Vanuit hier zouden we graag hernieuwde kracht willen zien richting de piek van gisteren rond de $70.300 en daarna de $70.600. Voorlopig ziet het er goed uit voor BTC.,” aldus Wessel

De hardste stijgers, waaronder NOT

De hardste stijgers uit de top 100 grootste cryptocurrencies zijn als volgt:

 • Kaspa (KAS) is met 18,9% gestegen tot $0,177
 • Ordi (ORDI) is met 13,4% gestegen tot $52,11
 • JasmyCoin (JASMY) is met 11,8% gestegen tot $0,039
 • Notcoin (NOT) is met 8,2% gestegen tot $0,024
 • Arweave (AR) is met 8,1% gestegen tot $45,54
 • Core (CORE) is met 6,9% gestegen tot $1,98

📈 Nederlanders op Bitvavo of Bybit slaan jackpot: 135% in 6 maanden door Nederlandse AI-trading start-up 🚀

De hardste dalers, waaronder FET

De grootste dalers uit de top 100 grootste cryptocurrencies zijn als volgt:

 • Zebec Protocol (ZBC) is met 4,8% gedaald tot $0,021
 • Bonk (BONK) is met 5,1% gedaald tot $0,000032
 • Pepe (PEPE) is met 3,1% gedaald tot $0,0000134
 • Bitget Token (BGB) is met 2,9% gedaald tot $1,32
 • Aave (AAVE) is met 2,4% gedaald tot $100,10

10 euro gratis crypto naar keuze

Ben je op zoek naar een betrouwbare partij om crypto zoals bitcoin of ethereum te kopen? In samenwerking met Crypto Insiders geeft het Nederlandse handelsplatform Bitvavo 10 euro gratis aan nieuwe gebruikers.

Pak €10,- gratis!

Crypto Radar: Bitcoin licht in het groen, NOT koers ontploft

Crypto Radar: Bitcoin licht in het groen, NOT koers ontploft

Het belangrijkste crypto nieuws van de afgelopen dag

Het belangrijkst nieuws van vandaag heeft te maken met een terugblik op de maand mei. Deze maand bleek een goede te zijn geweest voor bitcoin en de bredere cryptomarkt. Volgens Coinshares was de totale netto-instroom van vorige maand namelijk meer dan $2 miljard. Dit laat zien dat de interesse in crypto hoog is, zowel onder particulieren als instituties.


Post Views: 0Website

Lees ook deze artikelen

Leave a Comment