Uniswap stijgt 16% na positief nieuws, FLOKI vangt klappen

Louise de Graaf


Terwijl het Nederlands Elftal aan de thee zit tijdens de rust van de wedstrijd tegen Polen, werpen we in de Crypto Radar een snelle blik op de ontwikkelingen van de afgelopen zeven dagen. Daar valt één coin op; uniswap (UNI). De crypto van de gelijknamige gedecentraliseerde crypto exchange steeg de afgelopen week hard, en dat komt waarschijnlijk door goed nieuws.


Start gratis met crypto 📈: Alle Nederlanders krijgen in mei gratis crypto

Uniswap (UNI) stijgt na positief nieuws

De prijs van Uniswap (UNI) is de afgelopen zeven dagen flink gestegen en is nu $11,43, wat een toename is van bijna 16 procent. Deze stijging kan worden toegeschreven aan een aanzienlijke accumulatie door een wallet die gelinkt is aan de Amber Group, een grote investeringsfirma. De wallet kocht ongeveer 20 miljoen dollar aan ethereum (ETH) en uniswap.

Volgens Lookonchain heeft deze wallet binnen drie uur 987,053 UNI, ter waarde van 10.6 miljoen dollar, en 2,638 ETH, geschat op 9.2 miljoen dollar, van crypto exchange Binance opgenomen. Deze grootschalige aankopen hebben geleid tot een significante prijsstijging voor UNI aangezien dit de verwachtingen omtrent de coin positiever maakt.

De uniswap koers van de afgelopen zeven dagen, met een duidelijke stijging nadat het nieuws onlangs naar buiten kwam.

Dit waren de grootste stijgers in crypto van de afgelopen 7 dagen

Al met al staat uniswap met de stijging aan kop binnen de top 100. De vijf grootste cryptostijgers van de top 100 zijn de volgende coins:

  • Uniswap (UNI): +15,14%, huidige prijs $11,43
  • Oasis (ROSE): +12,44%, huidige prijs $0,1208
  • Toncoin (TON): +12,12%, huidige prijs $7,99
  • Notcoin (NOT): +8,88%, huidige prijs $0,02018
  • Lido DAO (LDO): +2,53%, huidige prijs $2,01

De grootste dalers: Wormhole en floki bloeden

Bij de dalers zijn de cijfers echter spectaculairder. Wormhole (W) gaat daarbij aan kop en daalde deze week met ruim 30 procent. Ook memecoin FLOKI had het moeilijk.

  •  Wormhole (W): -32.61%, huidige prijs $0.4533
  • FLOKI (FLOKI): -26.44%, huidige prijs $0.0002033
  • Arweave (AR): -25.23%, huidige prijs $28.08
  • ORDI (ORDI): -25.20%, huidige prijs $45.49
  • Starknet (STRK): -19.51%, huidige prijs $0.9373

10 euro gratis crypto naar keuze

Ben je op zoek naar een betrouwbare partij om crypto zoals bitcoin of ethereum te kopen? In samenwerking met Crypto Insiders geeft het Nederlandse handelsplatform Bitvavo 10 euro gratis aan nieuwe gebruikers.

Pak €10,- gratis!


Post Views: 0

Geen belangrijk crypto nieuws meer missen? Volg dan ons spiksplinternieuwe Whatsapp Kanaal. Hier houden we je 7 dagen per week op de hoogte van het belangrijkste crypto nieuws.Website

Lees ook deze artikelen

Leave a Comment