Wat gaan bitcoin en crypto vandaag doen met de aanstaande marktdata?

Louise de Graaf


Vandaag staan de CPI-cijfers gepland voor 14:30 en de FOMC-vergadering voor 20:00. Beide evenementen veroorzaken vaak aanzienlijke marktvolatiliteit, en we verwachten dat vandaag niet anders zal zijn.

Hoewel de koersen van bitcoin (BTC) en andere cryptomunten momenteel niet bijzonder optimistisch ogen, is er een aanzienlijk aantal short posities. Het afdekken van deze posities kan leiden tot een zogeheten short squeeze, wat resulteert in een snelle koersstijging. Echter, de resultaten van de FOMC-vergadering kunnen deze beweging mogelijk omkeren.

Join de “de Bitcoin Consultant” community

John sluit zijn video’s altijd af met “happy trading”. Want dat is wat hij voor traders doet: hij maakt de moeilijke materie begrijpelijk middels de Youtube video’s en cursusaanbod waardoor traden een “happy” onderneming wordt. Duizenden hebben zijn cursussen al gevolgd en je kunt hier beginnen met de gratis kennismakingscursus. Naast de wekelijkse video’s kun je ook meer updates krijgen in zijn gratis Telegram.


Post Views: 0Website

Lees ook deze artikelen

Leave a Comment